• Εγγραφή
Εκτύπωση

Δεκαπενταμελές

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Αδαμόπουλος Παναγιώτης Γ1  Πρόεδρος
2 Αξαρλή Άρτεμις Γ1  Γραμματέας
3 Ζαχαρής Άγγελος Β2  
4 Θωμαϊδου Βικτώρια Γ1  
5 Δεμιρκάν Γιάννης Γ1  
6 Μανιάτη Χριστίνα Γ4  
7 Κόκκαλη Μιχαέλα Γ4  
8 Μπουζούκα Χριστίνα Β5  
9 Τρομπούκης Κυριάκος Γ5  
10 Αξαρλή Θωμαΐς Α1  
11 Ρίζος Απόστολος Γ5  
12 Στασινόπουλος Γεώργιος Γ3  
13 Ελευθεριάδης Μιχάλης Α2  
14 Καρυστινού Ανδρομάχη Γ2  
15 Δημητρίου Αθηνά Γ1  
16 Θανασού Αναστασία Γ4 Αναπληρωματικό μέλος
17 Αθανασόπουλος Χαράλαμπος Α1 Αναπληρωματικό μέλος
18 Δήμος Χρήστος Β2 Αναπληρωματικό μέλος
19 Φουντουλάκης Γιάννης Γ3 Αναπληρωματικό μέλος
20 Κόκκαλης Γιάννης Α2 Αναπληρωματικό μέλος

 

Οι Πρόεδροι των τμημάτων 2016-2017

20160928 105421

 

Την Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου την τελευταία ώρα, έγιναν οι εκλογές των πενταμελών των τμημάτων του σχολείου μας. Αναδείχθηκαν οι νέοι Πρόεδροι, οι Γραμματείς, οι Ταμίες και τα Μέλη, που θα αποτελούν τη φωνή του τμήματος.

Οι νέοι Πρόεδροι ήταν γεμάτοι χαρά και σύντομα θα γίνουν και οι πρώτες συνεδριάσεις για να
συζητηθούν τα θέματα που απασχολούν τους μαθητές.

Τις πρώτες λοιπόν θέσεις στις προτιμήσεις των συμμαθητών τους κατέλαβαν οι παρακάτω μαθητές

 

Α1: Αθανασοπούλου Ειρήνη

Α2: Ελευθεριάδης Μιχάλης

Α3: Μουζή Αθηνά

Α4: Μικρόπουλος Γεώργιος

Α5: Χαϊντίνι Μάριος

 

Β1: Καμπόλη Βίκυ

Β2: Χρήστος Δήμος

Β3: Μυλωνάς Χαράλαμπος

Β4: Στεργιάκης Βασίλης

Β5: Φλουσκούνη Μαριτίνη

 

Γ1: Θωμαίδου Βικτώρια

Γ2: Καρυστινού Ανδρομάχη

Γ3: Φραγκαλέξης Γεώργιος

Γ4: Κορκοβίλης Ηλίας

Γ5: Πανανής Δημήτρης

 

Πενταμελή Τμημάτων

Τμήμα Α1
Πρόεδρος Αθανασοπούλου Ειρήνη
Γραμματέας Βαγιάνος Γιάννης
Ταμίας Γκαμπάι Κωνσταντίνα
Μέλος Αθανασακοπούλου Κυριακή
Μέλος Αναγνώστης Ηλίας
   
Τμήμα Α2
Πρόεδρος Ελευθεριάδης Μιχάλης
Γραμματέας Κρυστάλλη Χρυσάνθη
Ταμίας Κόλλιας Μάριος
Μέλος Κουρτέσης Χρήστος
Μέλος Καπίρη Μαρία
   
Τμήμα Α3
Πρόεδρος Μουζή Αθηνά
Γραμματέας Κουτροδήμου Χριστίνα
Ταμίας Κόκκαλη Ελένη
Μέλος Νατσίκου Ανδριάνα
Μέλος Λαπιδάκης Εμμανουήλ
   
Τμήμα Α4
Πρόεδρος Μικρόπουλος Γιώργος
Γραμματέας Χιλέλλης Αντώνης
Ταμίας Μπουσάτη Ερμής
Μέλος Υφαντής Νίκος
Μέλος Μωυσιάδου Φωτεινή
   
Τμήμα Α5
Πρόεδρος Χαΐντίνι Μάριος
Γραμματέας Τσεβά Μαριλίνα
Ταμίας Παπαδόγιαννης Νίκος
Μέλος Ρίζος Γιώργος
Μέλος Τηγανούργια Μαριλέτα
   
   
Τμήμα Β1
Πρόεδρος Καμπόλη Βίκυ
Γραμματέας Γεωργαλά Γιωργία
Ταμίας Ανθίμου Βάσια
Μέλος Βασιλόπουλος Νίκος
Μέλος Γραμματικοπούλου Βερόνικα
   
Τμήμα Β2
Πρόεδρος Δήμος Χρήστος
Γραμματέας Ζαχαρής Άγγελος
Ταμίας Θανασός Μπάμπης
Μέλος Καλογιάννη Όλγα
Μέλος Θανάσουλας Κωνσταντίνος
   
Τμήμα Β3
Πρόεδρος Μυλωνάς Χαράλαμπος
Γραμματέας Κρητικού Δήμητρα
Ταμίας Κίτσιος Γιώργος
Μέλος Λιγνός Βύρωνας
Μέλος Καλλιαμπέτσου Κατερίνα
   
Τμήμα Β4
Πρόεδρος Στεργιάκης Βασίλειος
Γραμματέας Πετρούτσι Στέφανος
Ταμίας Μπέλσης Κωνσταντίνος
Μέλος Τσακανίκα Ειρήνη
Μέλος Λάγιας Ιωακείμ
   
Τμήμα Β5
Πρόεδρος Φλουσκούνη Μαριτίνη
Γραμματέας Σκύβαλος Γιώργος
Ταμίας Σκουτέρη Εβελίνα
Μέλος Χιωτέλη Βασιλική
Μέλος Πουρτζή Μαριλένα
   
   
Τμήμα Γ1
Πρόεδρος Θωμαΐδου Βικτωρία
Γραμματέας Γεωργακόπουλος Πέτρος
Ταμίας Δημητρίου Αθηνά
Μέλος Βασιλείου Ειρήνη
Μέλος Γκάγκτζας Δημήτρης
   
Τμήμα Γ2
Πρόεδρος Καρυστινού Ανδρομάχη
Γραμματέας Παπαδόπουλος Γιάννης
Ταμίας Παλλές Ισίδωρος
Μέλος Παπαδοπούλου Αναστασία
Μέλος Κωστόπουλος Αλέξανδρος
   
Τμήμα Γ3
Πρόεδρος Φραγκαλέξης Γιώργος
Γραμματέας Φουντουλάκης Γιάννης
Ταμίας Αθανασόπουλος Θεόδωρος
Μέλος Σκόρδας Βάιος
Μέλος Στασινόπουλος Γιώργος
   
Τμήμα Γ4
Πρόεδρος Κορκοβίλης Ηλίας
Γραμματέας Κόκκαλη Μιχαέλα
Ταμίας Καλιαμπέτσος Κωνσταντίνος
Μέλος Μανιάτη Χριστίνα
Μέλος Κοσλίδης Απόστολος
   
Τμήμα Γ5
Πρόεδρος Πανανής Δημήτρης
Γραμματέας Παλαιολογόπουλος Γιώργος
Ταμίας Ρίζος Απόστολος
Μέλος Τσάβος Άγγελος
Μέλος Παπακώστα Άννα-Μαρία

 

 

 

Η αγαπημένη σας ταινία









 

Ζαλόγγου & Αράχθου | 13341 Άνω Λιόσια | 2102470555 | 2102484649 | 2gymanli@sch.gr

Copyright © 2018 - 2ο Γυμνάσιο Άνω Λιοσίων

Erotik film